Euro Spas  - wanny SPA Wellis, sauny wewnętrzne i ogrodowe, ceramika basenowa, strefy SPA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

DLACZEGO EURO SPAS?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że to filtry do wanien SPA są kluczowym elementem, który wpływa na czystość wody w niewielkim basenie czy wannie SPA. Odpowiadają one za oczyszczanie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń, poprawiają jej przejrzystość i w dużej mierze ograniczają rozwój bakterii. To dzięki odpowiednim filtrom woda w basenie czy wannie jest czysta, bezpieczna dla ludzi. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości filtrów do wanien SPA.

Kąpiel w wannie SPA może być naprawdę relaksująca. Jednak, aby woda była czysta i klarowna, trzeba przeprowadzić jej filtrację. Do tego służą filtry. Ich wybór ma naprawdę ogromne znaczenie. Zacząć trzeba od wybrania filtra, który jest kompatybilny z danym modelem wanny. Tutaj warto zajrzeć do instrukcji obsługi lub skontaktować się bezpośrednio z producentem. W razie potrzeby należy zmierzyć rozmiar wkładu i jego średnicę wewnętrzną, a następnie zidentyfikować rodzaj mocowania filtra (na wcisk, gwint, wypust).

Czym charakteryzują się kartuszowe filtry do wanien SPA?

Dostępne w naszej ofercie filtry do jacuzzi cechują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich długą żywotność. Nie zużywają się zbyt szybko i nadają się do wielokrotnego mycia. Prym wiodą tutaj filtry kartuszowe. Niezmiennie od lat to najpopularniejsze filtry stosowane w wannach z hydromasażem. Są wykonane z celulozy, tkaniny lub tworzywa sztucznego. Wyposażone są w plisowany materiał, który umieszczany jest w plastikowym wkładzie - w takiej formie wsuwa się je w odpowiednie miejsce.

Dostępne w naszym e-sklepie filtry kartuszowe wystarczyć mogą na długi czas, ale warto pamiętać o ich regularnym czyszczeniu. Wystarczy raz na miesiąc potraktować je wodą pod ciśnieniem z ewentualnym dodatkiem specjalistycznych środków czystości, aby znacznie wydłużyć ich żywotność. Wymiana filtru zalecana jest zazwyczaj raz na rok, aby cały czas uzyskiwać optymalny efekt filtracji.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl