Euro Spas  - wanny SPA Wellis, sauny wewnętrzne i ogrodowe, ceramika basenowa, strefy SPA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

DLACZEGO EURO SPAS?

Nie da się ukryć, że posiadanie własnej sauny w domu jest marzeniem wielu osób. Okazuje się, że cel ten jest na wyciągnięcie ręki. Dzisiaj dobrej jakości saunę domową kupić można już za kilkanaście tysięcy złotych. Na przeszkodzie może jedynie stanąć jedynie brak odpowiedniego metrażu. Sauna zajmuje bowiem nieco miejsca. Jeśli jednak są takie możliwości, warto zainwestować w saunę. Powodów jest co najmniej kilka!

Sauny wewnętrzne

Zacząć trzeba od tego, że sauna to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Warto o niego zadbać, bo nie samą pracą żyje człowiek. Dodatkowo regularne korzystanie z sauny pozytywnie wpływa na zdrowie m.in. dobrze oddziałuje na cały układ krążenia. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna. Poprawie ulega także ogólne samopoczucie. Dzisiaj, aby korzystać z sauny wcale nie trzeba wychodzić z domu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z szeroką ofertą naszych saun wewnętrznych - fińskich i infrared.

Sauny fińskie mają zamontowany piec. Nagrzewają się dość wolno, ale do wysokiej temperatury sięgającej do 90 stopni Celsjusza. W saunach infrared źródłem ciepła są z kolei specjalne lampy zwane promiennikami. Emitują one promieniowanie podczerwone, które nieco przypomina promieniowanie słoneczne. Jest jednak w pełni bezpieczne, bo nie zawiera promieniowania UV. Temperatura w tego typu saunach nie przekracza 60 stopni Celsjusza. Jednak i taka kąpiel doskonale wpływa na ludzki organizm. Pomaga w spalaniu kalorii, wzmacnia układ odpornościowy, usuwa toksyny czy redukuje stres.

Domowe sauny mają tę zaletę, że można korzystać z nich, gdy tylko jest na to ochota. Przed wyborem konkretnego modelu warto zastanowić się, ile osób powinno mieścić się środku. Najmniejsze modele są przeznaczone dla dwóch osób. Sauny wewnętrzne są w dużej mierze wykonywane z drewna naturalnego. Przykładem jest jodła kanadyjska, która cechuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl