Euro Spas  - wanny SPA Wellis, sauny wewnętrzne i ogrodowe, ceramika basenowa, strefy SPA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

DLACZEGO EURO SPAS?

Niejedna osoba marzy o tym, aby mieć do dyspozycji własną saunę - domową lub ogrodową. W ten sposób można stworzyć wyjątkowe miejsce relaksu. Okazuje się, że na takie rozwiązanie pozwolić sobie może coraz więcej osób. Wynika to z faktu, że sauny wcale nie muszą kosztować majątku, a niektóre z nich wcale nie są bardzo skomplikowane  w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą saun domowych i ogrodowych. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie saunę idealną dla siebie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nie każdy może sobie pozwolić na zamontowanie sauny w domu. Z pomocą przychodzą w tym przypadku sauny ogrodowe. Jak sama nazwa wskazuje, są one lokalizowane na zewnątrz budynków np. w ogrodzie czy na tarasie. Pozwalają na stworzenie swego rodzaju ogrodowego SPA.

Regularne korzystanie z kąpieli parowych rozluźnia mięśnie, co przynosi efekty w walce z bólem. Seanse saunowe popoprawiają krążenie krwi, gdyż wysoka temperatura powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Ma to dobry wpływ na serce i cały układ naczyniowy. Dodatkowo każda sauna, także ogrodowa, usuwa z organizmu zanieczyszczenia i toksyny. Korzystanie z sauny powoduje poprawę samopoczucia i wpływa na lepszy sen. Dodatkowo jest to świetny sposób na zadbanie o swoją skórę. Ciepło z sauny stymuluje bowiem produkcję kolagenu.

Sauny wewnętrzne

W naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko sauny ogrodowe, ale i wewnętrzne. Do wyboru są sauny fińskie i infrared. Czym się charakteryzują?

Sauny fińskie i infrared różnią się sposobem działania i źródłem ciepła. Sauny fińskie są ogrzewane za pomocą pieca np. opalanego drewnem. Potrzebują nieco czasu, aby dobrze się rozgrzać. Temperatura panująca w środku sięga niekiedy 90 stopni Celsjusza. Wilgotność powietrza jest jednak niewielka. Sauny infrared nie nagrzewają się tak długo. Źródłem ciepła są w tym przypadku promienniki emitujące fale podczerwieni zaraz po włączeniu. Nagrzewają one ciało, a nie powietrze. W saunach tego typu panuje nieco niższa temperatura, bo sięgająca do 60 stopni Celsjusza.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl