Euro Spas  - wanny SPA Wellis, sauny wewnętrzne i ogrodowe, ceramika basenowa, strefy SPA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

DLACZEGO EURO SPAS?

Opcje przeglądania

Nie da się ukryć, że badanie wody w basenie jest konieczne, aby o nią w odpowiedni sposób zadbać. Regularnie trzeba mierzyć przede wszystkim kilka podstawowych parametrów - pH wody, poziom wolnego chloru, poziom całkowitego chloru czy poziom aktywnego tlenu. Do tego celu służą różnego rodzaju akcesoria - ręczne i elektroniczne. Podstawową analizę wykonać można samodzielnie - wcale nie są do tego potrzebni specjaliści. Trzeba mieć tylko pod ręką odpowiedni sprzęt. Znaleźć go można w naszej ofercie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pomiar jakości wody basenowej opiera się na badaniu różnych parametrów fizykochemicznych wody. Celem jest kontrolowanie jej jakości i zapewnienie użytkownikom odpowiednich warunków. Nie trzeba od razu sięgać po środki dezynfekujące czy regulujące pH - najpierw warto sprawdzić, czy woda rzeczywiście potrzebuje takiego działania.

Dlaczego analiza wody basenowej jest tak ważna?

Są osoby, które często mają problemy z wodą w swoim basenie. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że jej nie testują. Stosowanie chemii basenowej ma sens tylko wówczas, gdy wcześniej wykona się stosowne pomiary. Wtedy wiadomo, czego wodzie brakuje, a czego ma w nadmiarze. Zazwyczaj świetnie sprawdzają się proste testery ręczne. Bardzo dokładne są testery tabletkowe. Bardziej specjalistyczny sprzęt jest wskazany w przypadku naprawdę dużych basenów. Wtedy warto postawić na fotometr.

W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć się można w proste w obsłudze ręczne testery do kontroli pH wody czy określania zawartości chloru. Testowanie wody opiera się na rozpuszczeniu w specjalnym pojemniku tabletek i porównaniu kolorów ze skalą. Na jeden listek składa się zazwyczaj 10 tabletek. Taka analiza jest naprawdę szybka i niezbyt trudna do przeprowadzenia. Jeśli wynik jest niepokojący, można od razu zareagować, wykorzystując do tego odpowiednią chemię basenową, w którą zaopatrzyć się można w naszym e-sklepie.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl