Euro Spas  - wanny SPA Wellis, sauny wewnętrzne i ogrodowe, ceramika basenowa, strefy SPA
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Sklep

DLACZEGO EURO SPAS?

Opcje przeglądania

Brom jest pierwiastkiem chemicznym z grupy fluorowców, który tak samo jak chlor, wykazuje silne właściwości utleniające. Dlatego jest bardzo skuteczny w zabijaniu bakterii w wodzie basenowej. Zapach bromu przypomina przy tym zapach chloru. Cechuje się on natomiast wyższą stabilnością w wysokich temperaturach. Z tego powodu doskonale sprawdza się w jacuzzi i wannach z hydromasażem. Pozostaje w wodzie aktywny przez naprawdę długi czas.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Brom jako środek do dezynfekcji cieszy się bardzo dużą popularnością w USA i krajach Europy Zachodniej. W Polsce stosowany jest znacznie rzadziej niż chlor. Wynika to z wyższych kosztów jego certyfikacji. Jest to również pierwiastek, któremu trzeba zapewnić odpowiednie warunki transportu i przechowywania. Z drugiej strony ma naprawdę sporo zalet. Dlatego z roku na rok jego popularność na rynku chemii basenowej rośnie. Znalazł się więc i w naszej ofercie.

Tabletki z bromem do odkażania wody

Okazuje się, że tabletki odkażające z bromem idealnie nadają się do dezynfekcji wody w basenach i jacuzzi, gdy temperatura wody jest nieco wyższa a pH trudne do kontrolowania. Brom w formie tabletek rozpuszcza się powoli, a więc przez długi czas zapewnia odpowiedni efekt oczyszczenia wody. Jego efektywność jest przy tym naprawdę wysoka - w niczym nie ustępuje chlorowi. Jednocześnie brom jest nieco mniej drażniący dla skóry i oczu. Tym samym jest bardziej przyjazny dla osób korzystających z basenu.

Brom skutecznie usuwa z wody różnego rodzaju mikroorganizmu - dochodzi do tego na skutek jego utleniania. Pod wieloma względami wygrywa z popularnym chlorem - nie podrażnia skóry, nie ma nieprzyjemnego zapachu, stosowany może być niezależnie od stopnia twardości wody itd. Po brom warto sięgnąć przede wszystkim wszędzie tam, gdzie nie można zaakceptować drażniącego zapachu chloru. Eksperci uznają go za środek dezynfekujący pośredni - między aktywnym tlenem i chlorem.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl